ALV en bedrijvenbezoek bij Abemec Veghel!

Terugblik op een geslaagde avond! Dinsdag mochten we te gast zijn bij Abemec BV voor onze jaarlijkse ALV. Een mooie locatie om de jaarcijfers te bespreken en onze leden bij te praten over alle ins en outs binnen onze vereniging. Na de vergadering kregen we een boeiend inkijkje in het verhaal van Abemec. Hans Quint vertelde over de overname van het bedrijf, de indrukwekkende groei, innovatieve robotisering van machinerie en hun eigen Abemec Academy. Na zijn enthousiaste verhaal mochten we ook nog eens achter de schermen kijken tijdens de rondleiding. Een bedrijf vol bevlogen mensen! Dank aan Abemec voor de warme ontvangst! 👏

Ben je nog geen lid van Ondernemend Veghel? Kom gerust eens vrijblijvend kijken en sfeerproeven. 😉 Dat vinden we leuk! Stuur een mail naar secretariaat@ondernemendveghel.nl voor meer informatie.